قوانین و مقررات

فروشگاه ناپیکس در کشور ایران فعالیت داشته و فعالیتهای این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد .


ثبت نام و ورود کاربران به وب‏‌سایت ناپیکس و استفاده از خدمات آن ، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. 

قوانین عمومی
کلیه اصول و رویه‏‌های وب سایت ناپیکس، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و در مقابل کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها، تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات اقدام کند.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات ناپیکس استفاده می‏‌کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود واین ارتباط با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها می باشد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. جهت تماس با ما از فرم تماس با ما اقدام کنید. 

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
ما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کنیم. ناپیکس متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن سایت برای استفاده شما را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از این سایت ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ما، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ما جزئی از اموال ناپیکس محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ناپیکس می باشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ناپیکس محفوظ می ‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، طرح های ایجاد شده توسط ما و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار ناپیکس است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.


خرید پلاگین و قالب

هر محصولی که توسط مشتری خریداری می شود ، فقط برای یک نسخه از ناپ کامرس ارائه خواهد شد. در واقع هر خرید، فقط برای یک نسخه می باشد و برای نسخه های دیگر باید مجددا خرید انجام شود.

مشتریان حق انتشار محصولاتی که ناپیکس تولید کرده است را در وب سایت خود یا دیگران ندارد و فروش آن ممنوع می باشد.
کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

 

با تشکر و آرزوی موفقیت برای شما